Ankara Doğuş Makina

Doğuş Makina 2005 yılında Mehmet & Mevlüt Gülşen kardeşler tarafından kurulmuştur . Çuval ağzı dikiş makineleri , yedek parça , yapıştırma makineleri sektörlerinde faaliyet gösteren şirketimiz ithalat ve ihracat ile büyüme hızını her geçen gün artırmaktadır .

Sektörde asıl işi Çuval Ağzı Dikiş Makineleri olan tek ve lider firma olarak amacımız kaliteyi ve uygun fiyatı siz değerli iş ortaklarımızla buluşturmaktır . Tecrübesi uzun yıllara dayanan uzman personellerimizle birlikte kendi bünyesinde yetişen kalifiye elemanlarımız Türkiye ‘nin her noktasına kesintisiz hizmet sunarak makinelerinizin teknik bakım ve onarımıyla birebir ilgilenmektedir .

Amacımız sektörümüzü ‘ en iyiye daha ileriye ‘ taşımaktır . Bu süreçte sizlerin göstereceği ilgiye ve vereceği desteğe minnettar olduğumuzu belirterek bize şüphesiz güvenebileceğinizi belirtmek isteriz .

 

Ankara Doğuş Makinanewlong turkiye

 

 

 

 

INDERLE TÜRKİYE

inderle Türkiye Doğuş Makina Tarafından Türk insanına ve Türk sanayisine kazandırmış bulunmaktayız. İnderle kuruluş hikayesi kısaca :

Yiduoli Sewing Machine Co., Ltd. 40 yılı aşkın bir süredir kurulmuştur.Eskiden Changxing (dikiş maknaları Limited) Sewing Machine Co., Ltd. olarak biliniyordu ve esas olarak Japon – YAMATO, JUKI, SIRUBA, PEGASUS, BROTHER, EASTMAN dikiş makinesi parçalarını üretiyordu. …. ve

diğer seriler.Kalite ve hizmetin katı gereksinimleri altında ürettiği parçalar iç ve dış pazarlarda yaygın olarak kabul görmektedir. Daha sonra yurt içi endüstriyel dikiş pazarı talebinin arttığını, ancak yine de yurtdışında üretilen dikiş ekipmanlarına güvenmek zorunda olduğunu hissettik.

Bu nedenle şirket endüstriyel dikiş makinelerinin araştırma ve geliştirmesine yatırım yapmaya başladı ve Türkiye’de üretim ve satış yapmaya başladı. 1970’ler. Kalite ve Ar-Ge teknolojisi her zaman şirketin hedeflediği hedefler olmuştur.40 yılı aşkın üretim teknolojisi ile inovasyon ve araştırmaya yatırım yapmaya ve halı, konfeksiyon, konteyner çanta, ev tekstili, boyama ve terbiye alanlarına odaklanmaya devam ettik.

Kumaşlar, vb. Ürünlerin profesyonel alanda uygulanması ve geliştirilmesi ve dolayısıyla bu şiddetli rekabetin olduğu uluslararası pazarda, şirket büyümeye devam edebilir ve uluslararası pazarda kendi markasına ve itibarına sahiptir.

1950’de, Endüstriyel Dikiş Makinesinin Tayvan Pazarı, Japonya Markası ile doludur. Tayvan dikiş makinesinde iş yapmak zor. 1971 yılına kadar Tayvan Terzilik için yedek parça ve yardımcı ekipman üretimi için kurulan yerel işletmeler var.

INDERLE DİKİŞ MAKİNA CO., LTD başkanı. Bay Chiang Mu Ho, yerel tedarikçi konusunda çok zayıf olduğunu düşünüyor ve şirketi mükemmel kalite ve uygun fiyatta yedek parça uyarlaması sunmak için kuruldu.